Wyjątkowe zaręczyny na torze

1 Comment

Oświadczyny na torze wśród kłębów dymu wywołanych paleniem gumy, to niezapomniane przeżycie, które połączyło naszą pasję. Tak właśnie postanowiłem się oświadczyć swojej wybrance w trakcie oświadczyn na torze w Białymstoku. Mój pomysł był tak naprawdę prosty, a efekt zrobił na wszystkich piorunujące wrażenie. Jak wiadomo oświadczyny to ważne wydarzenie w życiu człowieka, dlatego postanowiłem zrobić to w sposób bardzo niekonwencjonalny. Jak się okazało, cały trud włożony w oświadczyny opłacił się, ponieważ wybranka powiedziała tak. 

Czytaj więcej

Praca jako taksówkarz - czy to się opłaca?

Dodaj komentarz

Praca jako taksówkarz daje duże możliwości zarobkowe przy elastycznym czasie pracy. Postęp technologiczny sprawił jednak, że lepiej jest pracować dla nowoczesnych sieci takich jak Uber, Bolt lub Freenow. Pozyskiwanie klientów za pomocą aplikacji, sprawia, że kierowa ma znacznie więcej kursów, a co za tym idzie, może zarobić znacznie więcej. Praktycznie każdy może zostać kierowcą Ubera lub Bolta. Wystarczy spełnić kilka wymogów, by móc jeździć i zarabiać jako taksówkarz w nowoczesnych sieciach oferujących przejazdy.

Czytaj więcej

Jak zostać kierowcą Ubera - wymagania i formalności

Dodaj komentarz

Zanim rozpoczniesz pracę, jako kierowca Uber, powinieneś zapoznać się z aktualnymi  wymogami, związanymi z akceptowanymi modelami pojazdów. Dla każdej firmy, która stawia na rozwój i budowanie zaufania wśród klientów, ich komfort będzie bowiem zdecydowanie na pierwszym miejscu. Dlatego też warto przeanalizować dokładnie stan techniczny swojego samochodu oraz jego wygląd zewnętrzny, gdyż narzędzie pracy stanie się naszą wizytówką, wpływającą również na obraz całego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

Jak sprzedać stare, uszkodzone auto?

Dodaj komentarz

Będąc kierowcą, nigdy nie chcemy znaleźć się w sytuacji, w której nasz samochód zostaje znacznie uszkodzony. Wypadki jednak się zdarzają, a auto z wiekiem najzwyczajniej się psuje. Jak sprzedać samochód stary lub w pewnym stopniu popsuty na skutek wypadku czy kolizji? 

Czytaj więcej

Jak przygotować auto do sprzedaży?

Dodaj komentarz

Zamierzasz sprzedać swój samochód, ale liczysz się z dużą konkurencją? Postaraj się, by twój pojazd dobrze się prezentował i wyróżniał spośród innych. Stwórz ofertę, która przyciągnie potencjalnego klienta i pozwoli na szybkie sprzedanie auta. Poniżej znajduje się kilka prostych czynności, które w tym pomogą.

Czytaj więcej

TAXI-CAB przewóz osób

TAXI-CAB - serwis dostępny 24H